دیتالاگر داروخانه

در هر داروخانه، وجود یک دیتالاگر داروخانه که به آن ترموگراف نیز گفته میشود، از واجبات است، چرا؟ داروخانه ها از مکان هایی هستند که از اهمیت بالایی در میان مردم برخوردارند. روزانه هزاران نفر جهت تهیه دارو به داروخانه ها مراجعه می کنند تا بیماران خود را درمان یا از مرگ نجات دهند. پس به طور قطع دمای مکانی که داروها در آنجا نگهداری میشود بسیار حائز اهمیت است. وجود دیتالاگر دما و رطوبت در داروخانه و انبار دارویی حتی جان بیماران را هم از خطرهای احتمالی حفظ میکند. در این سری از مقالات سنکو ایران همراه ما باشید تا به شما بگوییم که چرا دیتالاگر داروخانه و انبار مواد دارویی یک ابزار مهم برای داروخانه هاست.

دیتالاگر داروخانه چیست؟

همانطور که گفتیم داروخانه ها از محل های اصلی ارائه داروها به بیماران هستند. پس دمای این محیط ها برای جلوگیری از فاسد شدن داروها مهم است.

دیتالاگر داروخانه ایرانی به شکل دقیق و مداوم به تحلیل دمای داروخانه پرداخته و هر ثانیه دمای این محیط را ثبت میکند. در صورت خارج شدن دما از محدوده استاندارد ترموگراف پیامکهای هشدار را به مسئول داروخانه ارسال میکند.

ترموگراف داروخانه به شکل دقیق و با سرعت بالا به تحلیل دمای داروخانه پرداخته و هر ثانیه دمای این محیط را ثبت میکند.

ارائه بهترین راهکار برای مانیتورینگ دما

در سنکو به‌روزترین مدل‌های ترموگراف و دیتالاگر دما را به شما ارائه می‌کنیم.

تاثیر مستقیم دما بر دارو

دما محیط  داروخانه و محل نگهداری داروها باید مطلوب و پایدار باشد. تا از اثربخشی داروهای موجود در آنها اطمینان حاصل شود. پیامدهای رطوبت برای داروها متعدد است. بی ثباتی دما و رطوبت موجب برگشت ناپذیری و تخریب اکسیداتیو می شود چرا که پروتئین های موجود در بسیاری از داروها نسبت به دما حساس هستند. در موارد شدید، نوسانات دما و رطوبت ممکن است منجر به تخریب سمی مضر شود که به راحتی قابل تشخیص نیست.

دیتالاگر داروخانه و انبار مواد دارویی چه ویژگی هایی دارد؟

وجود دیتالاگر داروخانه در مکان هایی که در آنها دارو نگهداری میشود ضروری است چون:

  • دما را هم به صورت آنلاین و هم آفلاین به مسئول داروخانه اطلاع می دهد.
  • ترموگراف داروخانه و انبار مواد دارویی حتی در صورت قطعی برق هم کار می کند چون دارای باطری داخلی قابل شارژ است.
  • دیتا لاگر داروخانه دارای هشدار پیامکی است و در صورت عدم حضور کارشناس داوخانه وضعیت دما را به صورت پیامک ارسال میکند. مانند: دیتالاگر دما سنکو.
  • دیتالاگر دما و رطوبت داروخانه علاوه بر سنسور دما و رطوبت داخلی دارای یک سنسور خارجی با دقت بالا برای اندازه گیری یخچال دارو است.
  • دیتالاگر داروخانه دارای حافظه داخلی و امکان گزارش دهی ماهیانه از دما ثبت شده به صورت فایل اکسل است.
  • ترموگراف داروخانه به صورت دائم به پردازش و ثبت اطلاعات دما میپردازد.
  • دیتالاگر داروخانه قابلیت تنظیم محدوده دما را دارد.
دیتالاگر داروخانه علاوه بر سنسور دما و رطوبت داخلی دارای یک سنسور خارجی با دقت بالا برای اندازه گیری دما یخچال دارو است.

چرا برای هر داروخانه ای نیاز به دیتالاگر دما و رطوبت آنلاین داریم؟

اندازه گیری و کنترل دما یخچال های دارویی و داروخانه ها از الزامات سازمان غذا و دارو است. به تازگی این سازمان مراکز دارویی را مکلف به داشتن دماسنج، ترمومتر و یا دیتالاگرهای استاندارد برای کنترل دما دارو کرده است. اما از کجا و به چه شکل دیتالاگر داروخانه مناسب و کاربردی تهیه کنیم؟ پیشنهاد ما به شما دیتالاگر ایرانی سنکو ایران است. شرکت سنکو ایران تولید کننده و عرضه کننده انواع دیتالاگر دما و رطوبت ، ترموگراف بی سیم، دیتالاگر پیامک دار و… است، با اطمینان به صفحه فروشگاه سنکو بروید و محصول خود را سفارش دهید.

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۳۰۵۱۶۰۹۰۳۲۵۶۸۰۳۷

پست قبلی

دیتالاگر مرغداری

پست بعدی

دیتالاگر خون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید