دیتالاگر مرغداری

دیتالاگر مرغداری یکی از دستگاه های حیاتی برای هر سالن پرورش طیور است، چرا؟ همانطور که در مقالات قبل توضیح دادیم دیتالاگر دمای سنکو دستگاهی برای اندازه گیری دما و رطوبت محیط های حساس است. افزایش و کاهش دما در مکان هایی مانند مرغداری باعث از بین رفتن مرغ ها و جوجه ها و یا اختلال در روند رشد آنها می شود. در این سری از مقالات سنکو ایران همراه ما باشید تا بیشتر با دیتالاگر مرغداری آشنا شویم.

دیتالاگر مرغداری چیست؟

دما و رطوبت یکی از مهم ترین پارامترها در سوله های نگهداری و پرورش مرغ و طیور است. همانطور که گفتیم کاهش و افزایش دما در این سالن های پرورش طیور باعث تلف شدن مرغ ها می شود. دیتا لاگر مرغداری دقیقا در این امر مهم به مرغداران کمک میکند. با نصب دیتالاگر دما و رطوبت مرغداری در سالن های پرورش طیور همیشه و در هر حالت دما به مرغداران به صورت آنی گزارش می شود. ترموگراف دما سنکو ایران دستگاهی کاربردی است که به صورت بی سیم و با پیامک (SMS) مرغداران را از دمای محیط سوله باخبر می کند. استفاده از دیتالاگر سیم کارت دار حسن بزرگی در امر نظارت بردمای مرغداری است.

کاهش دما و ضررهایی احتمالی برای مرغداران

در صورتی که دمای محیط مرغداری بدون کنترل کاهش یابد، این کاهش دما موجب کاهش روند رشد طیور خواهد بود و این کاهش روند رشد موجب بروز خسارات شدیدی می‌شود. با کاهش دما در فصل زمستان، نگرانی های مختلفی مانند کاهش تولید تخم مرغ، کاهش مصرف آب، کاهش باردهی و جوجه کشی و غیره ایجاد می شود. در نتیجه، مدیریت مرغداری در طول زمستان یکی از مسائل مهم برای مرغداران است.

با نصب دیتالاگر مرغداری در سوله ها همیشه و در هر حالت دما به مرغداران به صورت آنی گزارش می شود.

افزایش دما در مرغداری و ضررهای جبران ناپذیر

اگر دما مرغداری خارج از کنترل بالا رود نیز موجب بروز خساراتی میشود. خساراتی مانند اتلاف انرژی و بالا رفتن هزینه‎‌ها و همچنین کم اشتها شدن جوجه‌ها و در نتیجه این عوامل کاهش راندمان کاری مرغداری.

ویژگی دیتالاگر مرغداری

دیتا لاگر دما و رطوبت مرغداری از ویژگی های بسیاری برخوردار است که شامل موارد زیر است:

  • دما را هم به صورت آنلاین و هم آفلاین به مرغداران اطلاع می دهد.
  • ترموگراف مرغداری حتی در صورت قطعی برق هم کار می کند زیرا دارای باطری داخلی قابل شارژ است.
  • دیتا لاگر مرغداری دارای هشدار پیامکی است و در صورت عدم حضور مرغداران وضعیت دما را به صورت پیامک ارسال میکند. مثل: دیتالاگر دما سنکو ایران.
  • دیتالاگر دما علاوه بر سنسور دما و رطوبت داخلی دارای یک سنسور خارجی با دقت بالا برای اندازه گیری دمای مخازن آب و غذای طیور است.
  • دیتالاگر ثبت دما و رطوبت مرغداری دارای حافظه داخلی و امکان گزارش دهی ماهیانه از دما ثبت شده به صورت فایل اکسل است.
  • دیتا لاگر مرغداری به صورت دائم به پردازش و ثبت اطلاعات دما میپردازد.
  • دیتالاگر مرغداری قابلیت تنظیم محدوده دما را دارد.

بهترین روش برای ثبات دمای مرغداری چیست؟

بر اساس مطلب فوق، متوجه شدیم که سالن های پرورش طیور از آن دسته محیط هایی هستند که تعادل دما و رطوبت در این اماکن بسیار حائز اهمیت است. اگر کسب و کار شما به شکلی است که با جانداران سر و کار دارید و به نگهداری و پرورش آنها مشغول هستید مانند: گاوداری، مرغداری، پرورش طیور و… دیتالاگر دما سنکو ایران پیشنهاد خوبی برای شما است.

دیتالاگر دما سنکو ایران دارای پنج سال خدمات پس از فروش و گارانتی است. همچنین در کنار خرید این محصول به مشتریان آموزش نصب و راه اندازی  به صورت رایگان ارائه می شود. کافی است با مشاورین ما در ارتباط باشید و گزینه مناسب کسب و کار خود را از ما خریداری کنید. شماره تماس: ۰۲۱۹۱۰۳۰۵۱۶۰۹۰۳۲۵۶۸۰۳۷

پست قبلی

احداث کارخانه در شهرک صنعتی کاسپین

پست بعدی

دیتالاگر داروخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید